Loga Funduszy Europejskich Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

wymIaNNa

Poznań
22 i 23 września

O czym?

Pewnie nikogo nie trzeba przekonywać, że wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że potrzeba innowacji społecznych w tej dziedzinie objawiła się w pełnej krasie. Bardzo wiele osób, instytucji, środowisk z oczywistych powodów zaangażowało się w działania skierowane do osób, które przybyły do Polski. Dla części z nich oznaczało to szybkie przeskalowanie dotychczasowych działań, ale dla ogromnej części zupełnie nowy obszar aktywności. 

Chcemy zaprosić Was do rozmowy o tym:

  • jak sobie z tym radziliśmy i radzimy,
  • z jakimi wyzwaniami się mierzymy, a jakie dopiero przed nami,
  • co się nam i Wam udało i dawało i daje satysfakcję
  • jak znajdywać miejsce na innowacje i ich sprawdzanie w praktyce, gdy skala potrzeb jest tak ogromna

Dla kogo?

Zgodnie z duchem wymIaNNy na nasze spotkanie zapraszamy osoby, które chcą się wymienić doświadczeniami, ale także posłuchać o doświadczeniach innych osób. Wierzymy, że z takiego spotkania mogą wyniknąć różnego rodzaju inspiracje, nowe relacje, ale także „zwentylowanie” się z napięć, które mogą nam towarzyszyć.

O prowadzących:

zd

Aleksandra Markowska

Od 6 lat dyrektorka Laboratorium Innowacji Społecznych – jednostki budżetowej miasta Gdyni. Zajmuje się poszukiwaniem innowacji w takich obszarach jak włączenie społeczne, różnorodność społeczna, partycypacja obywatelska, planowanie i wdrażanie działań na obszarach rewitalizacji, tworzenie trwałych rozwiązań systemowych.

10869509_644884068955909_1146092825973701440_o

Elżbieta Świdrowska

Badaczka społeczna i ewaluatorka, koordynatorka wielu przedsięwzięć społecznych, realizowała szereg projektów rozwojowych w Azji Centralnej, krajach Kaukazu oraz w Ukrainie, a także podejmowała różnorodne działania z migrantami i uchodźcami, w tym w ramach Grupy Granica.Obecnie pracuje w Ukraińskim Domu w Warszawie, prowadzonym przez Fundację Nasz Wybór.

Formularz został przesłany. Dziękujemy!

Odpowiemy niebawem. Pozdrawiamy!

Skip to content