Loga Funduszy Europejskich Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

wymIaNNa

Poznań
22 i 23 września

O czym?

Temat zdrowia psychicznego i wyzwań z nim związanych jest niezwykle aktualny i coraz częściej podejmowany w debacie publicznej ze względu rosnącą skalę problemu. Tragiczne wydarzenia takie jak wojna w Ukrainie oraz trudne okoliczności w jakich żyjemy – pandemia, inflacja, kryzys energetyczny a także prowadzony przez nas styl życia – sprawiają, że coraz więcej osób poszukuje nowatorskich i skutecznych metod na przeciwdziałanie kryzysom psychicznym i wypaleniu.

W rozmowie chcemy się wymienić doświadczeniami dotyczącymi wspierania osób w kryzysie zdrowia psychicznego m.in poprzez innowacje społeczne oraz porozmawiać o tym, co możemy zrobić w lokalnych społecznościach, szkołach, miastach, wsiach, organizacjach, aby poprawić dobrostan psychiczny dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Porozmawiamy również o wyzwaniach, z jakimi mierzą się  działacze społeczni, innowatorki/zy, rozwijając i wdrażając nowe rozwiązania w temacie zdrowia psychicznego.

Wierzymy, że taka rozmowa może być bardzo ważną wymianą doświadczeń, która wzmocni i zainspiruje wszystkich jej uczestników i uczestniczki.

O prowadzących:

mlw-2

Maria Lewandowska-Woźniak i Adam Chabiera

koordynatorzy Inkubatora pomysłów prowadzonego przez Fundację Stocznia i Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni (https://inkubatorpomyslow.org.pl/) oraz animatorzy innowacji społecznych. Obydwoje są przekonani, że dobrostan psychofizyczny jest niezwykle ważny w pracy i poza nią, zaufanie do siebie i innych kluczowym elementem w prowadzenia wszelkich życiowych przedsięwzięć – szczególnie tych innowacyjnych. Na co dzień starają się dzielić wiedzą i doświadczeniami jak skutecznie dbać o siebie i innych oraz mierzyć się z przeciwnościami. 

ach-1
Formularz został przesłany. Dziękujemy!

Odpowiemy niebawem. Pozdrawiamy!

Skip to content