Loga Funduszy Europejskich Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

wymIaNNa

Poznań
22 i 23 września

Wystąpienia:

  • Anna Skotowska, Sense Consulting
  • Michał Spiczak-Brzeziński, Sense Consulting

O czym?

Podczas spotkania omówimy założenia trzech innowacji społecznych dotyczących edukacji skierowanych do szkół zawodowych, które skalujemy w ramach projektu POPOJUTRZE_zawodowo. Opowiemy o współpracy z ekspertami i ekspertkami branży gastronomicznej, rolniczej oraz produkcyjno-usługowej, a także o procesie pracy nad produktami. Podzielimy się także podzielimy się z wiedzą na temat aktualnych potrzeb szkół branżowych i techników.

Dla kogo?

Do udziału w sesji zapraszamy w sposób szczególny osoby, które zajmują się innowacjami dotyczącymi rynku pracy, młodzieży, współpracy z placówkami edukacyjnymi, w tym zwłaszcza szkołami zawodowymi.

O POPOJUTRZE_zawodowo:

Projekt realizowany przez SENSE consulting z Poznania, wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do skalowania 3 edu innowacji w 65 szkołach branżowych i technicznych z całego kraju. To unikatowe przedsięwzięcie w 100% dofinansowane ze środków Unii Europejskiej oraz Polski, przez co nie wymaga żadnych nakładów szkół. Projekt zakłada bezpośrednie kształcenie uczniów i przygotowanie ich w lepszy sposób do wchodzenia na rynek pracy. Przede wszystkim jednak koncentruje się na zmianie oferty edukacyjnej szkół. Wyposaża je w gotowe i sprawdzone narzędzia edukacyjne, przekazuje rekwizyty do procesu edukacji, a także kształci kadrę do tego, by szkoła samodzielnie mogła kontynuować realizację zajęć w oparciu o innowacyjne metody. Więcej informacji: https://popojutrzezawodowo.pl 

O prowadzącym i osobach występujących w czasie sesji:

Piotr_Drygas

Piotr Drygas

Absolwent MISH UW, z wykształcenia filozof, obecnie doktoryzuje się z socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. W inkubatorze TransferHUB prowadzonym przez Fundację Inicjatyw Ekonomicznych pracuje po raz drugi, tym razem zajmuje się weryfikowaniem projektów innowacji zgłaszanych do Inkubatora. Aktywista społeczny w przestrzeni uniwersyteckiej, inicjator organizacji studenckich i protestów akademickich. Naukowo badacz świadomości klimatycznej, ekologicznej mobilności, systemów emerytalnych, ruchów ekologicznych i klimatycznych.

Anna_skotowska

Anna Skotowska

Absolwentka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Doradztwo zawodowe i edukacyjne. Od 8 lat pracuje w obszarze HR, przez 4 lata wspierała osoby znajdujące się w sytuacji zmiany zawodowej. Motywuje, pomaga budować proaktywną postawę. Zrealizowała ponad 1200 h wsparcia z 330 osobami w ramach pośrednictwa pracy. We współpracy z innymi ważne dla niej są indywidualne podejście, wzajemne zaufanie oraz pozytywna atmosfera. Obecnie pracuje w Sense Consulting.

michal-spiczak-brzezinski

Michał Spiczak-Brzeziński

Przedsiębiorca, menedżer i Dyrektor Działu Dotacji Unijnych SENSE consulting sp. z o.o. Doświadczenie zdobywał w działach sprzedaży i marketingu dużych firm, a przez ostatnią dekadę współtworzy jednego z polskich liderów branży doradczej, który pozyskał dotacje dla projektów o wartości przekraczającej miliard złotych. Swoje doświadczenie wykorzystuje do wsparcia firm w procesach rozwojowych, inwestycyjnych inicjowaniu działalności badawczo-rozwojowej, budowaniu modeli biznesowych.

Formularz został przesłany. Dziękujemy!

Odpowiemy niebawem. Pozdrawiamy!

Skip to content