Loga Funduszy Europejskich Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

wymIaNNa

Poznań
22 i 23 września

 

Podczas śniadania (od ok 9.30) odbędą się spotkania z innowator(k)ami:

  1. Marta Drogi i Joanna Tadzik opowiedzą o innowacji Pamięć ciała osób z demencją
  2. Łukasz Orylski opowie o innowacji Cień pomoże Ci… wyjść z cienia, czyli asystencja osobista dla młodych dorosłych osób z niepełnosprawnością.
  3. Anna Domaradzka-Lech opowie o innowacji Archiwum relacji, czyli narzędzia, dzięki którym łatwiej będzie towarzyszyć osobom starszym w ich żegnaniu się ze światem i przygotować się do żałoby.
  4. Jolanta Rychlik opowie o innowacji Caffe Aktywni, czyli kawiarni społecznej zatrudniającej seniorów-mentorów i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną.
  5. Katarzyna Karska opowie o innowacji Heros Navigares – Podróż Bohatera, czyli grze planszowej on-line, służącej do grupowej lub indywidualnej pracy rozwojowej w dowolnie wybranym obszarze życia i pracy.
  6. Alicja Ulatowska i Agaty Gnat opowiedzą o innowacjach Putiwnik dla żinki w PL (czyli metodzie dowartościowania i wzmocnienia Ukrainek w miejscu pracy, co długofalowo ma się przekładać na zmniejszenie dużej rotacji tych pracownic w firmie) oraz Odpowiedzialny wolontariat pracowniczy

Każda z osób uczestniczących w śniadaniu będzie miała szansę posłuchać dwóch wybranych przez siebie opowieści. Opowieści odbędą się w dwóch turach – każda dwukrotnie.

Formularz został przesłany. Dziękujemy!

Odpowiemy niebawem. Pozdrawiamy!

Skip to content